Keycloak OpenID Connect (2.2.3-rc1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: enabled
is: virkt

en: Delete
is: Eyða

en: Enabled
is: Virkt

en: Action
is: Aðgerð

en: Weight
is: Vægi

en: remove
is: fjarlægja

en: ID
is: Kenni

en: Log in
is: Skrá  inn

en: Add rule
is: Bæta við reglu

en: seconds
is: sekúndur

en: contains
is: inniheldur

en: About
is: Um

en: Case sensitive
is: Háð há/lágstöfum
