Keycloak OpenID Connect (2.2.3-rc1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: enabled
ne: सक्षम पारिएको

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Action
ne: कारवाही

en: Weight
ne: वजन

en: ID
ne: परिचय

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: About
ne: बारेमा
