Keycloak OpenID Connect (2.2.3-rc1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: enabled
te: చేతనం చేయబడింది

en: Delete
te: తొలగించు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Action
te: చర్య

en: Weight
te: భారం

en: Other
te: ఇతర

en: Log in
te: ప్రవేశించు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
