Keycloak OpenID Connect (8.x-1.6) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Action
hy: Գործողություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Uses
hy: Օգտագործում
