Keycloak OpenID Connect (8.x-1.6) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: enabled
sk: povolené

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Action
sk: Akcia

en: Weight
sk: Váha

en: remove
sk: odstrániť

en: add
sk: pridať

en: User role
sk: Kategória používateľa

en: Other
sk: Ostatné

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Pattern
sk: Vzor

en: Add rule
sk: Pridať pravidlo

en: seconds
sk: sekundy

en: Enable debug mode
sk: Zapnúť ladiaci mód

en: contains
sk: obsahuje

en: About
sk: Informácie o

en: Case sensitive
sk: Rozlišovať malé/veľké písmená

en: ends with
sk: končí s

en: Uses
sk: Používa
