Keycloak User Provisioning (1.0.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Description
ca: Descripció

en: Action
ca: Acció

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Configuration
ca: Configuració

en: Operation
ca: Operació

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: Mapping
ca: Associacions

en: Create user
ca: Crea usuari
