Keycloak User Provisioning (1.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
