Keycloak User Provisioning (1.0.0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Description
ja: 説明

en: Action
ja: アクション

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加

en: Email
ja: メール

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Operation
ja: 操作

en: Group Name
ja: グループ名

en: Mapping
ja: マッピング

en: Group Type
ja: グループタイプ

en: Delete user
ja: ユーザーの削除
