Keycloak User Provisioning (1.0.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Description
ka: აღწერა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Add
ka: დამატება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
