Keycloak User Provisioning (1.0.0) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Description
ml: വിവരണം

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Mapping
ml: മാപ്പിംഗ്
