Keycloak User Provisioning (1.0.1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Description
ast: Descripción

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Operation
ast: Operación
