Keycloak User Provisioning (1.0.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Description
az: İzahat

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə
