Keycloak User Provisioning (1.0.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Description
be: Апісанне

en: Action
be: Дзеянне

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Configuration
be: Налады

en: Operation
be: Аперацыя
