Keycloak User Provisioning (1.0.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Description
bg: Описание

en: Action
bg: Действие

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: Email
bg: Е-поща

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Operation
bg: Действие
