Keycloak User Provisioning (1.0.1) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Note:
fr: Note :

en: Save
fr: Enregistrer

en: Add
fr: Ajouter

en: Email
fr: Courriel

en: Save Settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Operation
fr: Opération

en: Group Name
fr: Nom du groupe

en: Save Configuration
fr: Enregistrer la Configuration

en: Mapping
fr: Correspondance

en: Delete Users
fr: Supprimer des utilisateurs

en: Group Type
fr: Type de groupe

en: Attribute Name
fr: Nom d'attribut

en: Delete user
fr: Supprimer l'utilisateur

en: Create user
fr: Créer un utilisateur

en: Let's Get Started!
fr: Commençons !

en: Attribute Value
fr: Valeur de l'attribut
