Keycloak User Provisioning (1.0.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Description
id: Deskripsi

en: Action
id: Tindakan

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Operation
id: Operasi

en: Mapping
id: Pemetaan
