Keycloak User Provisioning (1.0.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Description
is: Lýsing

en: Action
is: Aðgerð

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við

en: Email
is: Netfang

en: Save Settings
is: Vista stillingar
