Keycloak User Provisioning (1.0.1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Action
km: អំពើ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ
