Keycloak User Provisioning (1.0.1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Note:
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿ:

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Save Settings
kn: ಸಂಯೋಜನೆಗಳನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Group Name
kn: ಸಮೂಹದ ಹೆಸರು

en: Attribute Name
kn: ವೈಶಿಷ್ಟ್ಯದ ಹೆಸರು
