Keycloak User Provisioning (1.0.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Email
lt: El. paštas

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Operation
lt: Veiksmai
