Keycloak User Provisioning (1.0.1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Action
mr: कृती

en: Note:
mr: टीप:

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Email
mr: ईमेल

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Mapping
mr: प्रतिचित्रण
