Keycloak User Provisioning (1.0.1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Action
nl: Actie

en: Note:
nl: Opmerking:

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Sync
nl: Synchroniseren

en: Email
nl: E-mail

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Operation
nl: Bewerking

en: Group Name
nl: Groepsnaam

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Mapping
nl: Verwijzing

en: Delete user
nl: Gebruiker verwijderen

en: Create user
nl: Gebruiker aanmaken

en: Let's Get Started!
nl: Aan de slag!

en: Upgrade Plan
nl: Upgrade-plan
