Keycloak User Provisioning (1.0.1) - en to rm translation catalogue (8 entries)

en: Delete
rm: rumir

en: Submit
rm: rangaziun

en: Description
rm: definiziun

en: Save
rm: arcunar

en: Add
rm: metter

en: Email
rm: postel

en: Configuration
rm: configuraziun

en: Mapping
rm: classificaziun
