Keycloak User Provisioning (1.0.1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Description
ru: Описание

en: Action
ru: Действие

en: Save
ru: Сохранить

en: Add
ru: Добавить

en: Sync
ru: Синхронизация

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Operation
ru: Действие

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: Mapping
ru: Соответствия

en: Group Type
ru: Тип группы

en: Delete user
ru: Удалить пользователя

en: Delete Groups
ru: Удалить Группы
