Keycloak User Provisioning (1.0.1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: Create user
se: Ásat geavaheaddji
