Keycloak User Provisioning (1.0.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Description
sl: Opis

en: Action
sl: Akcija

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: Configuration
sl: Nastavitve
