Keycloak User Provisioning (1.0.1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Description
vi: Mô tả

en: Action
vi: Thao tác

en: Note:
vi: Ghi chú:

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Save Settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Operation
vi: Thao tác

en: Group Name
vi: Tên nhóm

en: Save Configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Mapping
vi: Ánh xạ

en: Group Type
vi: Loại nhóm

en: Attribute Name
vi: Tên thuộc tính

en: Do Nothing
vi: Không làm gì
