Keycloak User Provisioning (1.1.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Description
af: Beskrywing

en: Action
af: Aksie

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Operation
af: Operasie
