Keycloak User Provisioning (1.1.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Action
am: እርምጃ

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Mapping
am: ማዛመድ
