Keycloak User Provisioning (1.1.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Description
ar: الوصف

en: Action
ar: إجراء

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Configuration
ar: الضبط

en: Operation
ar: عملية

en: Mapping
ar: إقران
