Keycloak User Provisioning (1.1.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད
