Keycloak User Provisioning (1.1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj
