Keycloak User Provisioning (1.1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Export
cy: Allfudo

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Operation
cy: Gweithrediad
