Keycloak User Provisioning (1.1.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Description
da: Beskrivelse

en: Action
da: Handling

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: Email
da: E-mail

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Operation
da: Handling

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration

en: Mapping
da: Kobling

en: Delete user
da: Slet bruger
