Keycloak User Provisioning (1.1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་
