Keycloak User Provisioning (1.1.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Action
et: Tegevus

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: Email
et: E-kiri

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Configuration
et: Seadistus

en: Operation
et: Operatsioon

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: Delete user
et: Kustuta kasutaja
