Keycloak User Provisioning (1.1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Description
eu: Azalpena

en: Action
eu: Ekintza

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: Email
eu: Eposta

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Operation
eu: Eragiketa
