Keycloak User Provisioning (1.1.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Action
fi: Toiminto

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: Sync
fi: Synkronoi

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Mapping
fi: Kartoitus

en: Let's Get Started!
fi: Aloitetaan!
