Keycloak User Provisioning (1.1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Description
gl: Descrición

en: Action
gl: Acción

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Configuration
gl: Configuración

en: Operation
gl: Operación

en: Mapping
gl: Mapeo
