Keycloak User Provisioning (1.1.0) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Import
hi: आयात करें

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Add
hi: जोड़ें

en: Email
hi: ईमेल

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Operation
hi: काम

en: Group Name
hi: समूह का नाम

en: Mapping
hi: मानचित्रण
