Keycloak User Provisioning (1.1.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Description
hr: Opis

en: Action
hr: Akcija

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Email
hr: E-pošta

en: Configuration
hr: Postavke

en: Operation
hr: Operacija

en: Mapping
hr: Mapiranje
