Keycloak User Provisioning (1.1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Description
jv: Katrangan

en: Action
jv: Aksi

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Operation
jv: Operasi
