Keycloak User Provisioning (1.1.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Description
ku: دەربارە

en: Action
ku: کردار

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Operation
ku: کردار
