Keycloak User Provisioning (1.1.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Description
lv: Apraksts

en: Action
lv: Darbība

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: Email
lv: E-pasts

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Operation
lv: Operācija

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: Create user
lv: Izveidot lietotāju
