Keycloak User Provisioning (1.1.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Email
mn: Имэйл

en: Configuration
mn: Тохиргоо
