Keycloak User Provisioning (1.1.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း
