Keycloak User Provisioning (1.1.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Description
ne: विवरण

en: Action
ne: कारवाही

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Email
ne: ईमेल

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
