Keycloak User Provisioning (1.1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Description
nn: Beskriving

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Save
nn: Lagre

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Group Name
nn: Gruppenamn
