Keycloak User Provisioning (1.1.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Description
oc: Descripcion

en: Action
oc: Accion

en: Note:
oc: Nòta :

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Operation
oc: Operacion
