Keycloak User Provisioning (1.1.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Action
os: Архайд

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау
